Pe 10 noiembrie 2010, scriam pe un forum penibil următoarele rânduri:
Am tresărit plăcut la gândul unui nou volum de astfel de cioburi răzleţe, răsfirate şi răsturnate de creativitate prodaniană. Textul de faţă mi-a plăcut, cam ca tot ce am mai citit de la tine, şi începe să-mi placă din ce în ce mai mult stilul tău. Devii olimpian şi s-ar putea foarte bine să ajungi în topul meu personal, alături de alţi titani. Deja eşti pe aproape.
